Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Smaczne, szybkie w przygotowaniu spaghetti z piersią z kurczaka z dodatkiem warzyw oraz pieczarek. Danie z makaronem, każdemu zasmakuje, super propozycja na danie obiadowe.
Taki koktajl można zaserwować na śniadanie, albo zamrozić i mieć super lody.
Odsłon: 536
Taki koktajl można zaserwować na śniadanie, albo zamrozić i mieć super lody.
Odsłon: 536
Składniki
1. Makaron gotuję według przepisu na opakowaniu. 2. Mięso myję, osuszam, kroję w kostkę. Mięso doprawiam przyprawą Gyros i smażę na rozgrzanym oleju.
3. Cebulę, czosnek obieram, drobno kroję i smażę na drugiej patelni na rozgrzanym oleju. 4. Do warzyw dodaję umyte pokrojone w plasterki pieczarki. Smażę 5 minut i doprawiam pieprzem oraz solą. 5. Następnie dodaję umytego, pokrojonego na mniejsze różyczki brokuł.
6. Pod sam koniec smażenia dodaję serek topiony, wlewam mleko, wsypuję gałkę muszkatołową, paprykę ostrą, smażę do chwili rozpuszczenia się serka.
7. Na dnie naczynia żaroodpornego układam makaron, następnie mięso z warzywami i posypuję serem parmezan.
8. Zapiekam w rozgrzanym piekarniku 10 minut w 180°C. 9. Gotowe. 10. Smacznego.