Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Domowa jak dla mnie :) jest najlepsza.Można zrobić z czym tylko chcemy.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
W kąpieli wodnej rozpuszczamy -masło, cukier, wodę. W osobnym naczyniu mieszamy mleko z kakao. Gdy masa z masła, wody i cukru będzie lekko chłodna wlewamy ją do mleka wymieszanego z kakaem. Mieszamy najlepiej ręką .Masa odchodzi ładnie od ręki. Wkładamy do foremki i chłodzimy w lodówce dwie godziny.