Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...
Odsłon: 1314
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1269
Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...
Odsłon: 1314
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1269
Składniki
Jajka ubić z cukrami na puch ,dodać obydwie mąki wymieszane z proszkiem i kakao zwykłym i nesquik wszystko razem wymieszać na końcu dodawać powoli stopioną kostkę margaryny stale mieszjąc,wlać do totrownicy i powciskać w ciasto jabłka pokrojone na grube kawałki ,piec ok 45 minut w 170 stopniach.Po upieczeniu gorące posypać nasquikiem albo polać polewą czekoladową.Życzę smacznego.