Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Znakomita ochłoda i orzeźwienie w upalne dni :)
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1949
Polecam.
Odsłon: 412
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1949
Polecam.
Odsłon: 412
Składniki
Lód wrzucamy do miksera, wlewamy gorącą kawę, dodajemy mleko, cukier oraz lody i miksujemy. Następnie przelewamy do wysokich szklanek, dekorujemy bitą śmietaną i sypką czekoladą.