Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Świetna,oryginalna sałatka,sprawdza się na każdej imprezie.Serwuję ją dla moich gości i zawsze smakuje:)
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 130
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2627
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1067
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 130
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2627
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1067
Składniki
Sałatę umyć,porwać na mniejsze kawałki,wrzucić do miski.Pomidor pokroić w kostkę,papryki w kostkę,cebulę w wiórka,ogórek w kostkę.Oliwki pokroić na pół lub w całości(ja nie dodaję),wymieszać wszystko z sałatą.Przygotować sos francuski i wymieszać z warzywami,najlepiej przed podaniem.
Filet przekroić wzdłuż i usmażyć w panierce(mąka,jajko,bułka). Filet trochę wystudzić i pokroić w mniejsze kawałki,położyć kawałki fileta na wierzchu sałatki(nie mieszać z warzywami !). Fileta pociapać sosem tzatziki(całą zawartość butelki).