Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1616
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 198
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1616
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 198
Składniki
Sałatę lodową umyć i porwać na kawałki. Kurczaka podsmażyć w ulubionej przyprawie. U mnie kebab-gyros. Jajka ugotować na twardo. Pomidor, ogórek i paprykę oraz ser pokroić w kostkę, Ziemniaki zapiec w piekarniku w przyprawach (ja używam papryki słodkiej, majeranku, oregano...)
Na dół wykładam sałatę, pomidorki, ogórek, paprykę, ser, ziemniaki, kurczak i posypać szczypiorkiem. Można polać dowolnym sosem :) Składniki można oczywiście dodać w dowolnej ilości.