Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Proste, pyszne, tanie, szybkie....Smak mojego dzieciństwa... Można podać na obiad jako danie główne albo na śniadanie... Najlepiej smakują na ciepło
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Składniki
Wszystkie składniki przełożyć do miski, wyrobić ciasto, które powinno mieć konsystencję bardzo gęstej śmietany. Wyrobione ciasto przełożyć na blat, uformować gruby wałek, pociąć na kawałki. Każdy kawałek rozpłaszczyć.
Placki smażyć na gorącym oleju po parę minut z każdej strony.