Do góry

Newsy

Akademia Kulinarna Whirlpool. Gotuj na luzie!

W natłoku codziennych obowiązków gotowanie może stać się przykrym obowiązkiem - zamiast cieszyć, przysparza jedynie stresu. Jak czerpać radość z przygotowywania posiłków i dobrze bawić się w kuchni? Tego wszystkiego dowiesz się na warsztatach w Akademii Kulinarnej Whirlpool!

Warsztaty Akademii Kulinarnej Whirlpool to niezwykła inicjatywa, dzięki której będziecie mieli niepowtarzalną okazję gotować wraz z cenionymi szefami kuchni, takimi jak Marco Ghia, a także znanymi blogerami kulinarnymi i pasjonatami jedzenia. Ich wiedza i podejście do gotowania sprawią, że porzucicie wszelkie wątpliwości i uprzedzenia. Wystarczy kilka prostych składników najwyższej jakości i sprawdzony przepis, żeby w mgnieniu oka stworzyć coś smacznego, a potem cieszyć się wspólnie spędzonym czasem przy stole.

Radość, relaks i pyszne jedzenie w jednym

Akademia Kulinarna Whirlpool mieści się na terenie praskiego kompleksu Soho Factory, na Mińskiej 25.Kursy inspirowane są przede wszystkim kuchnią włoską. To nie tylko pyszne, efektowne i oryginalne dania, ale też szampańska atmosfera, dolce vita i włoska radość gotowania, wspólnie spędzony czas z najbliższymi, przyjaciółmi czy współpracownikami.

Każdy może zapisać się na kurs gotowania. Wystarczy odwiedzić stronę Akademii Kulinarnej Whirlpool (akademiakulinarnawhirlpool.pl), wybrać z aktualnego kalendarza idealną dla siebie propozycję i zarejestrować się, wypełniając krótki formularz. Następnie należy dokonać opłaty (najpóźniej 3 dni przed planowanymi zajęciami) i gotowe! Sukces w kuchni, łatwość i bezpieczeństwo podczas gotowania zapewnia najwyższej klasy sprzęt do zabudowy marki Whirlpool wyposażony w technologię 6-ty Zmysł, która intuicyjnie prowadzi użytkownika przez kolejne kroki w kuchni, sprawiając, że gotowanie staje się proste i przyjemne Zajęcia odbywają się w pełni funkcjonalnej, urządzonej kuchni i jadalni. Akademia KulinarnaWhirlpool współpracuje z najlepszymi partnerami, takimi jak KitchenAid, której półprofesjonalny sprzęt stanowi obiekt westchnień wielu miłośników gotowania.

Gospodarz warsztatów i szef Akademii Kulinarnej Whirlpool - Marco Ghia - to prawdziwy ekspert kuchni włoskiej i znawca produktu, postać malownicza i nietuzinkowa. Często gości na łamach prasy, radia i telewizji. Pozostali członkowie zespołu Akademii Kulinarnej Whirlpool to równie doświadczeni szefowie kuchni, sommelierzy i uznani blogerzy, twórcy autorskich publikacji internetowych i książek. Prawdziwi pasjonaci, którzy chcą się dzielić miłością do jedzenia i edukować w zakresie świadomego odżywiania. Wszystko przy wybornym jedzeniu i starannie wyselekcjonowanym winie, w atmosferze nieskrępowanej zabawy i luzu.

Z czym to się je, czyli jak zorganizować imprezę z Akademią Kulinarną Whirlpool?

Korzystając z zaplecza Akademii Kulinarnej Whirlpool, która wyposażona jest w najlepsze sprzęty do zabudowy marki Whirlpool wykorzystujące technologię 6-ty Zmysł, możecie zorganizować kameralne, rodzinne spotkanie (imieniny, urodziny, ważna rocznica) lub imprezę firmową dla swoich pracowników, czy klientów. Wszak nie ma lepszego sposobu na przełamywanie lodów i integrację, jak wspólne gotowanie i biesiadowanie. Ta awangardowa przestrzeń kulinarno-biurowa sprawdzi się również jako idealne miejsce na premierę nowego produktu, książki kucharskiej, konferencję prasową, prezentację lub degustację produktu.

Warsztaty w Akademii Kulinarnej Whirlpool trwają najczęściej od 3 do 5 godzin, w ciągu dnia lub wieczorem. Optymalna liczba uczestników to ok. 20 - 24 osoby. Uczestnicy pracują w grupach pod okiem doświadczonego szefa kuchni. Od początku i w pełni samodzielnie przygotowują posiłek. Warunkiem sukcesu jest współpraca, komunikacja, podział zadań i koordynacja prac. Na jeden wieczór zespół zamienia się w drużynę pod wodzą szefa kuchni. Każdy członek zespołu jest zaangażowany, żeby przygotować na czas wspaniałą ucztę, która jest nagrodą dla całej grupy. Gotowanie to przecież zabawa, radość i bycie razem! Przekonajcie się sami. Akademia Kulinarna Whirlpool zaprasza na warsztaty!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń