Konsumenci wracają do prostych, domowych smaków, a jednocześnie poszukują nowości. Życie w ciągłym biegu nie pozwala jednak na prowadzenie kuchni zapamiętanej z dzieciństwa.

INNOWACJA – Hochland Twarogowy w krążkach!

Poszukiwane są, więc szybkie i wygodne rozwiązania, które jednocześnie są zdrowe i smaczne. Hochland spełnia te oczekiwania i wprowadza na rynek innowację - Hochland Twarogowy w krążkach - dla wszystkich, którzy poszukują naturalności i zwracają uwagę na skład i pochodzenie produktów spożywczych. Cudowny smak, kremowa konsystencja i trzy warianty smakowe - Naturalny, Mix i Duo - zachwycą nawet najbardziej wymagających!

 

Hochland Twarogowy w krążkach to doskonały wybór! Hochland Twarogowy w krążkach produkowany jest na bazie naturalnego twarogu, ma prawdziwie twarogowy smak i wyraziste, różnorodne warianty smakowe. Hochland Twarogowy w krążkach oferowany jest w trzech wariantach:
Naturalny - 8 x naturalny;
Mix - naturalny, z cebulką i szczypiorkiem, z chrzanem;
Duo - naturalny, z pieprzem.

 

Dopełnieniem atutów Hochland Twarogowego w krążkach jest przede wszystkim przyjemność płynąca ze smaku, kremowa konsystencja, różnorodność, szeroka dostępność, praktyczność i uniwersalność.

 

Masa netto: 140 g
Cena za opakowanie jednostkowe: 3,49 zł

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Sałatka z sałaty lodowej.
Sałatki Sałatka z sałaty lodowej.

Ta sałatka jest zdrowa, pełna witamin. Jest bardzo smaczna, prosta i szybka w...

Odsłon: 1443

30 min
5
Syrop z rabarbaru do naszej spiżarni
Przetwory Syrop z rabarbaru do naszej spiżarni

W naszym rodzinnym domu zapach gotujących się przetworów unosił się całymi dn...

Odsłon: 2612

60 min
3
Twarogowe racuchy
Śniadania Twarogowe racuchy

Puszyste twarogowe racuchy to danie, które sprawdzi się zarówno w roli pożywn...

Odsłon: 18773

15 min
21
Wiosenna sałatka z mix sałat.
Sałatki Wiosenna sałatka z mix sałat.

Ta sałatka to jedna z najprostszych sałatek jakie znam. Robi się ją błyskawic...

Odsłon: 4171

15 min
9
Szarlotka sypana.
Ciasta Szarlotka sypana.

Bardzo lubimy szarlotkę sypaną bo jest prosta i łatwa w przygotowaniu, ale ró...

Odsłon: 1389

30 min
6