Do góry

Książki

Jedz i bądź piękna

Odkryj urodę na nowo. Nowa filozofia piękna. Odżywianie dla urody - kurs podstawowy.

Wyobraź sobie, że jesteś redaktorką działu urody w popularnym czasopiśmie. Masz dostęp do wszystkich kosmetyków - produktów do stylizacji, lakierów do paznokci, najnowszych preparatów pielęgnacyjnych i perfum - jakich zdołasz użyć. Dostajesz je, zanim trafią do twoich przyjaciół i rodziny. Wspomniałam już, że nic cię nie kosztują, bo ich testowanie to twoja praca? Możesz zadzwonić do dowolnej firmy kosmetycznej, a jej pracownicy z radością wyślą ci produkt, którego pragniesz, oraz sześć innych. Poza tym regularnie chodzisz na zabiegi na twarz, układanie włosów, strzyżenie, masaże, manicure ( w razie potrzeby wykonywany przy twoim biurku), pedicure i tym podobne - i to w godzinach pracy . Niektórzy powiedzieliby, że masz wszystko . Wszystko z wyjątkiem jednej rzeczy, której pragniesz najbardziej j - czystej cery.

 

Jolene Hart wiele lat spędziła na poszukiwaniu produktów i zabiegów, które rozwiążą jej własne problemy z urodą. To doprowadziło ją do opracowania taktyki działania od wewnątrz, którą opisała w Eat Pretty. Jedz i bądź piekna.
Tak powstała NOWA FILOZOFIA PIĘKNA, dzięki której na zawsze zapomnisz o wahaniach wagi, przesuszonej skórze i niedoskonałościach.
Prawdziwe piękno drzemie w każdej z nas. Potrzebuje tylko zdrowego, naturalnego pożywienia, by rozbłysnąć pełnym blaskiem.
Bo piękno to styl życia!

 

Wydawnictwo Znak.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń