Do góry

Konkursy

Rozstrzygnięcie konkursu: Jakie oryginalne życzenia świąteczne złożyłbyś redakcji i użytkownikom Smakera?"

Dziękujemy za wspaniałe życzenia, jakie przesłaliście nam i użytkownikom Smakera. Czas przedstawić zwycięzców, do których powędrują książki.

Mamy nadzieję, że życzenia jakie złożyliście nam oraz użytkownikom serwisu Smaker.pl spełnią się w Nowym Roku. A jeszcze dzisiaj publikujemy listę zwycięzców, do których wyślemy wspaniałe książki wydawnictwa Olesiejuk. Oto oni:

Pan Daniam K.:

Czy to chłopak czy dziewucha,
Każdy magią świąt już bucha,
Wszyscy ludzie, choć też święci,
na wigilię mają chęci,
więc ja pędzę z życzeniami,
by się tu podzielić z wami:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Dla Smakera wszystkich gości,
Dla samego też Smakera,
Większej sławy od Pottera.
Te życzenia prosto z serca,
Kto przeczyta - niech ma merca!
Teraz pora kończyć już,
Pierwsza gwiazdka jest tuż, tuż.
Wszystkim dobrym ludziom stąd,
Jeszcze raz - WESOŁYCH ŚWIĄT!

Pan Piotr:

Cóż Ci życzyć SMAKERze w tym świątecznym dniu, prócz tego byś miał zawsze fanów wielu, prócz tego by każda kobieta na tej planecie - chciała Cię oglądać co noc... na swoim tablecie.
Prócz tego by Cię brunetki i blondynki, by cię wszystkie dziewczynki, by Cię wszystkie chłopaki - ci inteligentni i te buraki, by Cię babcie, dziadkowie, wnuczki i wnukowie nie opuścili nigdy w potrzebie, dając „lajków" więcej niż jest mąki w chlebie by nowe przepisy u ciebie były zawsze dostępne, a porady jak dotychczas bardzo przystępne, Nie rozpisując się więcej powiem krótko - Wesołych Świąt SMAKERze - śpij dziś spokojniutko!

Pan Kacper B.:

Redakcji portalu Smaker życzę przede wszystkim rodzinnej kolacji, by na chwilę o nas zapomnieli i swą rodziną się zajęli! My się wcale nie pogniewamy, bo przecież też swoje rodziny mamy. Ten czas niech każdy spędzi z bliskimi, bo czasem tak swój czas trwonimy, nie mamy czasu dla nich wcale i taktujemy ich niedbale. Chociaż my - użytkownicy nie wyobrażamy sobie dnia bez naszej redakcji, to w świąteczny okres nie oczekujemy od Was żadnej akcji! Wytrzymamy bez postów i nowinek, a Wy spędźcie święta przy świetle choinek! Redakcjo ma kochana, tyle mi dajesz szczęścia każdego rana, nie wiem jak ja odwdzięczyć się mogę, mam nadzieję, że chociaż moimi życzeniami Cię wspomogę. Chciałabym by Smaker odnosił same sukcesy, a swym czytelnikom pomógł odpędzić stresy. Byśmy dalej tworzyli małą społeczność i wspólnie trwali wieczność! Każdemu z osobna życzyć chce marzeń spełnienia, by ziściły się wszystkie pragnienia. By zdrowie w każdym na stałe gościło, a wszelkie choroby z impetem wypędziło. By każdy alergik wiosną nie narzekał, otyły swej diety ściśle przestrzegał. Dzieci były grzeczne i pomocne, a Wasze wszelkie starania owocne. By każdy kto dziecka pragnął je miał lub tym niekochanym miłość dał. By uśmiech na każdej twarzy zawsze gościł i nikt o błache sprawy się nie złościł. By każdy z Nas odkrył radość dawania i powstrzymał egoistyczną naturę brania. By pomoc była niesiona z łatwością, a twarze przestały być przepełnione złością. By w święta Bożego Narodzenia nastała tradycja dzielenia - dzielmy się wszyscy tym co możemy, na pewno biednym też pomożemy. Życzę by każdy znalazł w sobie taka empatię i poczuł do każdego bliźniego sympatię. Mam nadzieję, że spotkamy się w nowym roku i znów będziemy wśród wirtualnych przyjaciół tłoku. Chciałabym by więcej nas tu przybyło, a Smaker nowych użytkowników zdobyło - niech nasza społeczność rośnie w siłę, więc rozsławiajmy jej imię!

Pan Mateusz K.:

Droga Redakcjo i użytkownicy Smakera!
Życzę Wam jak najlepszych przepisów w przyszłości.
Aby każdy nowy przepis, był jeszcze lepszy i bardziej smakowity.
Niech Wam nigdy nie zabraknie pomysłów.
Wspaniałego gotowania, przez wiele kolejnych lat. Dla Was i waszych przodków...

Pani Barbara L.:

Smaczne święta się tam u Was szykują,
na Portalu co przepisy testują
internauci, co ciekawi są smaków
kuchni świata oraz polskich przysmaków.
Cóż Wam mogę życzyć Kochani z doskoku
prócz Tytułu ArcySmakera roku?
Dalszych w kuchni oraz sieci sukcesów
wśród kucharskich ksiąg i fikuśnych magnesów:) Wszystkiego najSMAKERniejszego!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

kdamians 23 grudnia 2014 Czy kontakt ze zwycięzcami o dane do wysyłki odbędzie się przez e-mail czy sami muszą jakoś dostarczyć?

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń