Do góry

Książki

Boska kuchnia Malki Kafki: God food.

Pierwsza książka kulinarna, która odmieni nie tylko twoją kuchnię, lecz także twoje życie.

God Food to bogaty zbiór przepisów na sycące dania główne, wyrafinowane przekąski, przepyszne desery, aromatyczne mieszanki ziół, orzeźwiające napoje.

Malka Kafka pomoże ci odnaleźć boski pierwiastek w niezwykłych potrawach. Przekona, że bezwarunkową miłość można okazać, zapraszając bliskich do wspólnego stołu. Zainspiruje do wykorzystania sprawdzonych receptur zrodzonych na styku wielobarwnych kultur, w kolebce najpotężniejszych religii. Pokaże praktyczne sposoby na przygotowanie doskonałych roślinnych posiłków. Rozpocznij proces kulinarnej i duchowej przemiany, przyłącz się do egzotycznej podróży - do wyprawy w głąb siebie.

Malka Kafka

Znana i ceniona restauratorka, założycielka sieci restauracji Tel Aviv, jednych z najpopularniejszych w Warszawie. W jej restauracji gosciło wiele znanych osobistosci, m.in. zespół Depeche Mode. Malka to startuperka, która propaguje szacunek do świata, zdrowy styl życia i świadome jedzenie. Fascynuje ją społeczny kontekst posiłków, dzielenie się nimi, wspólne gotowanie. Bardzo duzą uwagę zwraca na aspekt odpowiedzialności za świat - tego co się kupuje, skąd pochodzą produkty. Kiedyś ortodoksyjna Żydówka, teraz kulinarna szamanka odnosząca sukcesy w różnych obszarach swojego życia. Sama zresztą mówi, że wg fizyki kwantowej, którą się interesuje, to obserwator decyduje, czy coś zaistnieje czy nie. Sama więc stwarza swoją rzeczywistosc i swój swiat. Umiejetnosci kulinarne Malki docenili prawdziwi koneserzy kuchni, a jej program emitowany na antenie Kuchnia+ przyciagnał rzesze widzów zafascynowanych orientalnymi smakami.

 

Premiera: 14 Luty 2018 r.
Wydawnictwo: Znak Literanova

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń