Do góry

Konkursy

Konkurs: świąteczne przepisy

Dodaj do Smakera przepis na wigilijne danie, a być może to właśnie do ciebie trafi jeden z trzech zestawów nagród.

Fot. 123RF/Picsel

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.

Z pewnością w waszych kuchniach już trwają przygotowania do świątecznego biesiadowania.

To świetna okazja, aby wziąć udział w naszym konkursie! Tym razem jego tematem są świąteczne potrawy.

Dodaj do Smakera swój przepis i wyślij nam link do niego za pośrednictwem poniższego formularza.Jedną z nagród w konkursie jest wyjątkowy dzbanek filtrujący AQUAPHOR Atlant z mechanicznym licznikiem zużycia wkładu i wygodną pokrywką flip-top, ułatwiającą nalewanie wody, oczyszcza wodę ze wszystkich podstawowych zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie wodociągowej.

Znajdujący się wewnątrz dzbanka wkład filtrujący AQUAPHOR wystarcza na przefiltrowanie ok. 300 litrów wody, co pozwala cieszyć się czystą wodą nawet 2-3 miesiące bez wymiany wkładu.

Atlant oczyści wodę z chloru, metali ciężkich (do 99,9% usuwania ołowiu, kadmu, rtęci) , pestycydów, produktów ropopochodnych i innych.

Jak dodać przepis do Smakera? Dokładną instrukcję znajdziesz tutaj - KLIKNIJ!

 

W konkursie do wygrania są 3 zestawy nagród. W skład każdego zestawu wchodzą :

 • Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Atlant
 • Książka "Kompas dietetyczny" - więcej informacji tutaj.
 • Książka "Dieta Fodmap" - więcej informacji tutaj.
 • Książka „Kuchnia dla zabieganych" - więcej informacji tutaj.


Nagrody trafiają do:

 

 


 • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
 • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
 • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
 • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
 • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
 • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
 • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
 • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj

Regulamin konkursu dostępny na następnej stronie

Następna strona >>

1 2

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń