Do góry

Newsy

Lay's Strong daje popalić twardzielom

Linia chipsów Lay's Strong została wzbogacona o dwa mocne warianty. Konsumenci gustujący w pikantnych smakach mogą teraz wybrać swój własny poziom ostrości.

Marka Lay's rozszerzyła linię Lay's Strong o dwa nowe smaki. Do Ostrego Chilli dołączają Mocne Piri Piri i Piekielne Wasabi.

"Lay's Strong to prawdopodobnie najmocniejsze chipsy na rynku. W związku z tym adresujemy je głównie do mężczyzn. W tym roku oprócz klasycznego już Ostrego Chilli do kompanii dołączają Mocne Piri Piri i Piekielne Wasabi. Amatorzy ostrych smaków nie będą mieli powodu do narzekania - mówi Karol Piekutowski, Brand Manager sublinii Lay's - "Każdy mężczyzna wie, że prawdziwą ostrość można docenić dopiero w towarzystwie dobrze schłodzonych napojów. Papryczki Chilli, afrykańskie Piri Piri, czy japoński chrzan Wasabi zyskują wtedy nowy wymiar pikantności. "

W skład linii Lay's Strong wchodzą następujące warianty smakowe:

Ostre Chilli, czyli smak papryki chilli, która jest symbolem ostrości. Pikantność Chilli została wzbogacona delikatną nutą limonki, dzięki czemu Ostre Chilli smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie chłodnych napojów.

Mocne Piri Piri - wyjątkowy smak papryki Piri Piri ( zwanej "afrykańskim diabłem"), który wystawia kubeczki smakowe na poważną próbę. Piri Piri jest tym dla Afryki tym, czym Chilli dla Ameryki Środkowej. Należą do tej samej rodziny, lecz afrykański diabeł odznacza się wyższym stężeniem kapsaicyny - naturalnej substancji odpowiadającej za uczucie pikantności. Kompozycja przyprawy została tak dobrana, by smakowała jeszcze mocniej w towarzystwie chłodnych napojów.

Piekielne Wasabi - palący smak japońskiego chrzanu dla najbardziej zahartowanych! Przysmak znany wszystkim miłośnikom kuchni z wysp samurajów. Prawdopodobnie są to najmocniejsze chipsy na rynku. Już pierwsze uderzenie potrafi wycisnąć łzy nawet z największych twardzieli. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Piekielne Wasabi smakuje najlepiej w towarzystwie chłodnych napojów.

Źródło: Materiały prasowe/ Interia.pl

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń