Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Orzeźwiające ciasto bez pieczenia.
Szparagowe pesto jest boskie. Wyjątkowo smaczne. Może być smarowidłem do chle...
Odsłon: 147
Szparagowe pesto jest boskie. Wyjątkowo smaczne. Może być smarowidłem do chle...
Odsłon: 147
Składniki
Upiec biszkopt z 5 jajek i wystudzić. Serki przełożyć do miski,dodać wystudzone 2 galaretki rozpuszczone w szklance wrzątku. Zmiksować ,wsypać borówki i delikatnie wymieszać. Serek wyłożyć na biszkopt.
Masę serową dać do lodówwki by stężała. Na masę wyłożyć połówki winogron. Galaretki pomarańcowe,mogą być inne rozpuścić w 800ml wrzątku i zostawić do lekkiego steżenia.
Kiedy galaretka jest prawie stężała wylać na winogrona i dać do lodówki.
Smacznego życzę!