Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Już jesień ,więc zbiory kapusty a z nią pyszne gołąbki,które wszyscy lubią.Proponuję je z dodatkami.
Poleam. Domowe słodkości najlepsze.
Odsłon: 462
Fuczki to smażone placki z kiszonej kapusty , wywodzące się z kuchni Bieszcza...
Odsłon: 220
Przepis dnia
Poleam. Domowe słodkości najlepsze.
Odsłon: 462
Fuczki to smażone placki z kiszonej kapusty , wywodzące się z kuchni Bieszcza...
Odsłon: 220
Przepis dnia
Składniki
Kapustę myjemy ,gotujemy chwilę zdejmując kolejne liście.Przed gotowaniem wyciąć głąb z kapusty.Ryż ugotować zgodnie z przepisem na opakowaniu.Mięso doprawić przyprawą do mięsa wieprzowego.Cebulę obrać pokroić w piórka.Pieczarki obrać pokroić.Na patelni rozgrzać olej wrzucić cebulę,smażyć chwilę,dodać pieczarki ,całość smażyć 5 min.Połowę pieczarek odłożyć na sos ,a drugą drobno pokroić.Pomidory pokroić w kostkę.
W salaterce umieścić ryż ,mięso pieczarki ,pomidory,jajko.wszystko dokładnie wymieszać na jednolitą masę. .
Na liściu umieścić porcję farszu.
Zawinąć tworząc gołąbka.
Do garnka wlać wywar warzywny i obgotowywać gołąbki porcjami przez 10 min.Obgotowane ułożyć na blaszce do pieczenia,którą wyłożyć papierem.Piekarnik rozgrzać do 180 stopni,podpiec ,aż się zrumienią.
Przygotować sos .Pieczarki ,które zostały odłożone umieścić w garnku ,podlać 1 szklanką wywaru warzywnego,zaciągnąć serkiem topionym.Polewać podpieczone gołąbki.