Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Ciasto do smażenia jest podobne do ciasta naleśnikowego, jednak powinno być zdecydowanie bardziej gęste, tak żeby można było w nim zanurzyć dowolne ulubione owoce. U nas były to banany, jabłka oraz ananas. Tę kolację wspominam z ogromnym smakiem. Wszystko z talerzy zniknęło w mgnieniu oka. :)
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 154
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 177
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2659
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1094
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 154
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 177
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2659
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1094
Składniki
W misce połączyć ze sobą jajka, kefir, mąkę oraz szczyptę soli przy pomocy miksera. Ciasto powinno być gęste niczym śmietana. Ciasto odstawić.
Ulubione owoce umyć, obrać, pokroić w grube plastry. U nas były to banany, jabłka oraz ananas. Myślę, że równie dobrze mogłyby się sprawdzić gruszki lub kiwi.
W rondelku rozgrzać olej. Wszystkie owoce zanurzać w cieście, a następnie smażyć. Ciasto powinno ładnie oblepiać owoce. Jeżeli jest za rzadkie, plastry owoców można obtoczyć w mące i wtedy zanurzać w cieście. Owoce smażyć do zarumienienia z każdej ze stron. Smacznego! :)