Przedwiosenna odnowa - najlepsze przepisy

Wśród najczęstszych postanowień noworocznych wymienia się chęć zdrowszego odżywiania lub odchudzanie. Zajadając się dietetycznymi smakołykami, możesz rozwiązać zagadkę na spostrzegawczość. Łamigłówka wcale nie jest taka prosta.

Zagadka na spostrzegawczość na Nowy Rok | Fot. Canva Pro

Jeśli rozwiązujesz wiele zagadek na spostrzegawczość, pewnie szybko odkryjesz, gdzie znajduje się różnica. Tym razem jednak obrazek zawiera naprawdę wiele elementów, dlatego to łamigłówka dla prawdziwych bystrzaków. Lubisz trenować skupienie i poprawiać swoje umiejętności obserwacji? Nastaw więc stoper i sprawdź, jak szybko znajdziesz różnicę. Obecny zgłoszony rekord to 20 sekund

Sprawdź także: Słodka zagadka matematyczna. Sprawdź, czy uda ci się znaleźć rozwiązanie

Znajdź inną sałatkę

Która wieloskładnikowa sałatka jest inna niż wszystkie? Żeby od razu poznać odpowiedź, skoncentruj się na większych i mniejszych szczegółach, a tych jest naprawdę sporo! Wytęż wzrok, ustaw odliczanie 20 sekund na minutniku i zacznij zabawę. Pamiętaj, aby zastopować upływ czasu w momencie, gdy uda ci się znaleźć rozwiązanie. Nie zapomnij też porównać wyniku z rodziną i przyjaciółmi. Kto z was jest najbardziej spostrzegawczy? I czy uda ci się pobić dotychczasowy rekord?

Która sałatka jest inna? Czas rozwiązać zagadkę optyczną | Fot. Canva Pro

Rozwiązanie zagadki optycznej

Jeśli udało ci się znaleźć różnicę, wielkie gratulacje! Nawet tak drobny szczegół, którym różni się jedna z sałatek, nie umknął twojej uwadze. Jeśli jednak wciąż głowisz się nad rozwiązaniem, nie martw się - zaraz podamy, w czym tkwił problem tej zagadki optycznej. Pamiętaj, że trening czyni mistrza - ćwicz z kolejnymi tego typu zabawami, a na pewno szybko poprawisz swój wzrok i uważność. Zresztą liczba detali była tu naprawdę ogromna, w końcu to sałatka wielkoskładnikowa. Oto, gdzie znajduje się inny obrazek - zwróć uwagę na kolor papryki (tutaj kucharz zamiast żółtej, dorzucił czerwoną):

Tutaj ukryła się sałatka z różnicą | Fot. Canva/Smaker

Źródło: Smaker.pl

Autorka: Joanna Cebulak-Brzykcy

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Ciasta Sernik gotowany Leśny Mech

Sernik gotowany o malinowym smaku, na szpinakowym biszkopcie to nasza propozy...

Odsłon: 240

60 min
2
Przekąski Serowa przekąska

Pyszna do pracy lub dziecku do szkoły na drugie śniadanie.

Odsłon: 576

30 min
4
Dodatki Marchewka z groszkiem

Marchewkę z groszkiem znamy wszyscy. W polskiej kuchni to klasyk wśród dodatk...

Odsłon: 197

15 min
7

Przepis dnia

Ciasta Napoleonka z ciasta francuskiego

Nie masz za dużo czasu na przygotowanie smakołyków do popołudniowej kawy? Nap...

Odsłon: 16850

30 min
19