6 grudnia 2021 roku założyliśmy grupę na Facebooku, aby wspólnie dzielić się pasją do gotowania. Zapraszamy wszystkich Smakerowiczów do dołączenia. Szczegóły poniżej!

Dołącz do grupy "Smaker - sprawdzone przepisy"!

Redakcja portalu kulinarnego Smaker.pl serdecznie zaprasza do dołączenia do grupy na portalu Facebook (link TUTAJ). Grupa powstała z myślą o całej Społeczności Smakera i wszystkich miłośnikach gotowania. Zauważyliśmy, że lubicie komunikację na Facebooku i chcieliśmy stworzyć dla Was przestrzeń do rozmowy.

 

Jak będzie działać grupa "Smaker-sprawdzone przepisy"?

  • Możecie w jej ramach dzielić się swoimi sprawdzonymi przepisami, które udostępniacie też na Smakerze,
  • możecie zadawać pytania do konkretnych przepisów ze Smaker.pl,
  • możecie szukać rozwiązania dla swoich kuchennych dylematów,
  • możecie rozmawiać na temat kulinarnych inspiracji i pomysłów,
  • możecie dzielić się doświadczeniem i radzić w chwilach kryzysu,
  • możecie zwracać się do redakcji Smakera za pośrednictwem specjalnego hashtaga #dosmakera...
  • ...i wreszcie możecie cieszyć się pasją do kuchni  w towarzystwie osób, które też uwielbiają gotować!

 

Zachęcamy do dołączania i dyskutowania. Czekamy na Was na Facebooku. Zanim przystąpicie do grupy, prosimy Was o zapoznanie się z regulaminem i klauzulą informacyjną.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Słodkie wareniki z twarogiem
Dania główne Słodkie wareniki z twarogiem

Delikatne, miękkie wareniki z twarogiem to klasyczne danie na słodko, które ś...

Odsłon: 151

30 min
1
30 min
14
Ziemniaki pieczone w boczku
Dania główne Ziemniaki pieczone w boczku

Ziemniaki pieczone w boczku to sycące i wykwintne danie, które świetnie spraw...

Odsłon: 14167

30 min
13
60 min
5