Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Chrupka beza z bitą śmietaną-czyż może być coś lepszego??
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1563
Pyszne danie z kurczakiem z kiełbasą chorizo z ryżem. Gotowe w 20 minut.
Odsłon: 40
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to klasyczny wypiek, kt...
Odsłon: 766
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1563
Pyszne danie z kurczakiem z kiełbasą chorizo z ryżem. Gotowe w 20 minut.
Odsłon: 40
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to klasyczny wypiek, kt...
Odsłon: 766
Składniki
Białka ubijamy na sztywno ze szczyptą soli. Następnie stopniowo dodajemy cukier puder, potem mąkę i ocet. Wszystko dokładnie miksujemy.
Następnie piekarnik nagrzewamy do 180 stopni. Na blaszkę dajemy papier do pieczenia i robimy 6 kółek z masy. Masy troszkę zostanie, więc można zrobić kilkanaście małych bezików.
Bezy wkładamy do piekarnika i natychmiast zmniejszamy temperaturę do 90 stopni i suszymy bezy około 2 godzin. Po tym czasie bezy delikatnie ściągamy z papieru i studzimy.
Śmietanę ubijamy z cukrem .Potem na bezę dajemy śmietanę, na śmietanę dajemy mały bezik. Możemy udekorować. I gotowe.