Do góry

Książki

CECYLKA KNEDELEK I WIELKANOC

Ponownie zapraszamy do Starego Knedelkowa na spotkanie z Cecylką, gąską Walerią i ich przyjaciółmi. Tym razem gąska Waleria zapowiedziała, że nie będzie obchodzić Wielkanocy, piec ciast i przygotowywać różnych pyszności. Co się stało? Dlaczego poczciwa gąska przestała lubić Wielkanoc? Czy Cecylka Knedelek potrafi przekonać Walerię, żeby znowu polubiła te najpiękniejsze święta?

Na wszystkie te pytania - i wiele innych - odpowie nowa książka o Cecylce, pełna uroczych, pogodnych i skrzących się barwami ilustracji. Znajdziecie w niej też ponad 20 przepisów na świąteczne potrawy - pyszne, kolorowe, kuszące wspaniałymi smakami i zapachami. W ich przygotowaniu pomogą szczegółowe rysunki, pokazujące poszczególne etapy pracy.

"Cecylka Knedelek i Wielkanoc" to książka dla tych wszystkich, którzy chcieliby, aby świętom wielkanocnym w ich domach towarzyszyły nie tylko podniosły nastrój i radość ze Zmartwychwstania, ale też najpiękniejsze kolory, smaki i zapachy.

Dlaczego Warto przeczytać tę książkę?

# autorzy bestsellerowej książki kucharskiej dla dzieci pt. "Cecylka Knedelek" proponują doskonałą zabawę dla całej rodziny związaną z przygotowywaniem wielkanocnych posiłków

# książka zawiera zabawną opowiastkę oraz 20 przepisów na świąteczne potrawy - pyszne, kolorowe, kuszące wspaniałymi smakami i zapachami

# w przygotowaniu potraw pomogą maluchom szczegółowe rysunki, pokazujące kolejne etapy pracy

# gwarancja sukcesu dzięki wyjątkowym historiom oraz pięknym ilustracjom i zdjęciom przygotowanych przez autorów potraw

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń