Do góry

Konkursy

Czysta woda z Aquaphor

Latem powinniśmy szczególnie dbać o prawidłowe nawilżenie organizmu. Zdradź nam, w jaki sposób o nie dbasz, a być może to właśnie do Ciebie trafią wspaniałe nagrody od Aquaphor.

Fot. 123RF/Picsel

Wakacje to czas upałów. Wraz z rosnącą temperaturą, rośnie prawdopodobieństwo odwodnienia. Naszym pierwszym wyborem powinna być woda, która doskonale nas nawadnia. Tak jak wszystkich innych płynów, nie należy spożywać jej w dużych ilościach na raz, a raczej sączyć przez cały dzień. W wyjątkowo upalne dni, gdy nasze pragnienie jest znacznie zwiększone, nie powinniśmy sięgać po wodę wysokozmineralizowaną, zwłaszcza jeśli mamy problemy z nerkami lub wysokim ciśnieniem.

W czasie wakacyjnych upałów najlepszym wyborem będzie lekko schłodzona, dobrze przefiltrowana woda, pita przez cały dzień, małymi łyczkami. Zamiast soku czy kolorowych zimnych napojów lepiej sięgnąć po jakiś owoc, który jednocześnie zaspokoi nasz głód i pragnienie Aby ulżyć sobie w upałach, możemy również wypić filiżankę zielonej herbaty z dodatkiem mięty, która orzeźwi nas i sprawi, że będziemy mieli lepszą tolerancję na uporczywe wysokie temperatury.

A może znasz jeszcze inne sposoby, dzięki którym zadbacie o prawidłowe nawodnienie organizmu? Odpwiedz na pytanie konkursowe, wypełniając poniższy formularz, a być może to właśnie do Ciebie powędruje jedna z nagród.

Nagroda główna

  • 1x Filtr RO101S Morion - profesjonalny system oczyszczania wody pitnej o wartości o wartości 1250 zł

Nagroda pocieszenia

  • 3x zestawy składające się z dzbanka Onyx z 3 wkładkami o wartości 125 zł

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń