Do góry

Konkursy

Słodki konkurs!

Zdradź nam swój sekret na udaną drożdżową babkę i wygraj jedną z ośmiu fantastycznych książek Mistrza Pawła Małeckiego "Cukiernia Lidla"

Święta wielkanocne już tuż, tuż... Niebawem na naszych stołach zagoszczą kolorowe mazurki, serniki i babki. Jeśli masz sprawdzone triki, dzięki którym drożdżowa babka zawsze idealnie wyrasta i doskonale smakuje, podziel się nimi za pomocą formularza konkursowego, a być może, to właśnie do Ciebie trafi książką Mistrza Pawła Małeckiego.

 

Konkurs zakończony. Dziękujemy za zgłoszenia.


Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj.


Przeczytaj więcej o książce "Cukiernia Lidla" i Pawle Małeckim.

1 2

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

edycia85 14 maja 2015 ja dostałam taką informację że wygrałam. Książki do dzisiaj nie dostałam pomino wielu maili co się z nią dzieje. Nic nie odpisują. Konkursy na tej stronie to ściema. Przestrzegam wszystkich !!!

0 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

jba 30 marca 2015 A czy wyniki zostaną podane także publicznie? Nie wiadomo czy mieć jeszcze nadzieje czy już nie... ;) Odpowiedzi: 1 ▼

0 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

jagna1978 22 marca 2015 Witam.W regulaminie jest napisane :Konkurs rozpoczyna się dnia 06.03.2015 i trwa do dnia 20.03.2015. r. do godziny 23:59:59 a Wyłonienie Zwycięzców nastąpi w dniu 17 marca 2015 roku.Więc jak to możliwe i kiedy faktycznie będą wyniki ?
Odpowiedzi: 1 ▼

7 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń