Do góry

Newsy

Herbata – tylko na bazie przefiltrowanej wody!

Aby wydobyć z liści herbaty naturalny smak i głębię aromatu, należy do jej zaparzenia użyć świeżo przefiltrowanej wody. Tylko wówczas możemy liczyć na to, że do wody nie przedostaną się szkodliwe toksyny i inne niepożądane zanieczyszczenia,, które płyną z naszych kranów wraz z wodą wodociągową.

Fot. 123RF/Picsel
Już w poniedziałek, 3 września, we wszystkich sklepach sieci Biedronka można kupić zestaw - dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Jasper wraz z super prezentami w promocyjnej cenie 29,99zł!!W zestawie znajdziemy zieloną herbatę Teekanne Zen Chai oraz książeczkę z przepisami na pyszne domowe herbaty. Zestaw będzie dostępny w Biedronce przez dwa tygodnie.

Herbata zielona znana jest w Chinach od tysięcy lat jako wyśmienity napój i źródło dobrego samopoczucia. Obecnie jest napojem popularnym na całym świecie, lubianym za swój przyjemny smak. Zei Chai od Teekanne zaparzona na świeżo przefiltrowanej wodzie z dzbanka AQUAPHOR Jasper smakuje pysznie i zachwyca swoim aromatem. Przepisy na domowe herbaty to z kolei wspaniały zbiór przepisów na gorące napoje z naturalnych składników i krystalicznej wody, zebrane w kompendium wyśmienitych herbat, które można samodzielnie przyrządzić. Wszystko to w jednym zestawie od Aquaphor! Specjalne ceny w Biedronce również na uniwersalne wkłady Maxfor w ekonomicznych 3-pakach oraz wkłady AQUAPHOR Maxfor Mg2+ z dobroczynnym magnezem!

Reklama

Więcej o produktach promocyjnych:

Dzbanek filtrujący Jasper w kolorze białym, wiśniowym oraz lemonkowym

Filtr dzbankowy Aquaphor Jasper posiada atrakcyjne kolory, ergonomiczne kształty oraz niezwodny licznik zużycia wkładu filtrującego. Jest to doskonałe uzupełnienie zaawansowanej technologii filtrowania wody pitnej opatentowanej przez Aquaphor. W zestawie znajduje się wydajny wkład Maxfor Mg2+ oraz atrakcyjne prezenty: książka zawierająca domowe przepisy na ekologiczne napary oraz opakowanie 20 sztuk zielonej herbaty Teekanne Zen Chai.

Ekonomiczny zestaw wkładów do dzbanka Maxfor 2+1 gratis!

Wymienne wkłady filtrujące Maxfor zawierają Aqualen - jako jedyne na rynku zapewniają czterostopniową filtrację wody.

Zapobiegają osadzaniu się kamienia i zmiękczają wodę. Usuwają żelazo i aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy oraz produkty ropopochodne. Niwelują nieprzyjemny smak i zapach. Oczyszczają wodę z rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych. Wydajność 200 litrów uzależniona od jakości wody kranowej.

Wymienny wkład do filtra Maxfor Mg2+ z magnezem

Wkłady filtrujące Maxfor Mg2+ pozwala zachować odpowiednią zawartość magnezu w wysoce oczyszczonej wodzie. Podczas filtracji specjalne złoże równomiernie dozuje jony magnezu do oczyszczanej wody tylko w sytuacji pogorszenia równowagi wapniowo-magnezowej.

Źródło: materiały prasowe

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń