Do góry

Newsy

10 jubileuszowa edycja Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w 10. jubileuszowej edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015.Patronat nad wydarzeniem objął Smaker.pl oraz portal Interia.

Fot. 123RF

Akcja rozpoczyna się 2 lutego 2015 roku, ogłoszenie wyników Akcji i wręczenia nagród odbędzie się podczas uroczystego Finału w czerwcu 2015 roku.

Organizatorem Akcji jest Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Celem Akcji jest promocja, krakowskich restauracji oraz krakowskiej oferty gastronomicznej, jako wysokiej jakości produktu turystycznego, rekomendacja lokali, które dobrowolnie przystąpiły do Akcji i zostały jej laureatami.

W Akcji uczestniczyć mogą restauracje posiadające pełną obsługę kelnerską w lokalu, zróżnicowany asortyment oraz własną toaletę. Dodatkowo restauracje mogą zgłosić się do oceny w jednej kategorii tj.: „Dla wymagających", „Dla rodzin z dziećmi", „Z małopolską potrawą regionalną" i „Magiczne miejsce".

Podczas trwania Akcji członkowie Kapituły Rekomendującej - wśród nich przedstawiciele środowisk, organizacji i instytucji związanych z gastronomią i turystyką - będą dokonywać oceny m.in. jadłospisu, smaku potraw, profesjonalizmu obsługi, czystości i estetyki, a także dodatkowej oferty związanej z daną kategorią zgłoszonych do Akcji lokali. Ocena restauracji dokonywana będzie na Formularzach Oceny. Członkowie Kapituły będą legitymować się stosownym dokumentem wydanym przez Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta UMK oraz dysponować Bonem Konsumpcyjnym wystawionym przez zgłoszoną restaurację uprawniającym do jednorazowej konsumpcji obiadu (z wyłączeniem napojów alkoholowych).

10 jubileuszowa edycja Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015

 

Kapituła Rekomendująca działała na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa oraz Regulaminu 10. jubileuszowej edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015.

Wszystkich właścicieli krakowskich restauracji zapraszamy do udziału w 10. jubileuszowej edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015, w ramach której powstanie przewodnik po restauracjach „Kraków na Widelcu 2015".

Szczegółowy opis Akcji (regulaminy, karta zgłoszenia, formularze oceny itp.) znajdą Państwo na stronie www.krakow.pl.

Organizatorzy oczekują na zgłoszenia do 28 lutego 2015 r.


Restauracje wyróżnione podczas Akcji promowane będą m.in.:
- w przewodniku po restauracjach „Kraków na Widelcu 2015",
- w wyszukiwarce restauracji na stronie Miejskiej Prezentacji Internetowej „Magiczny Kraków" (www.kraków.pl),
- w aplikacji mobilnej My KRK,
- na stronach www.krakow.travel.pl .

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Restauratorów!

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń