Do góry

Książki

Jaglany detoks dla biegaczy

Chciałbyś żyć aktywnie, a nie wiesz, od czego zacząć? Biegasz amatorsko, ale czujesz,że stać cię na więcej? Uprawiasz sport wyczynowo, ale chcesz poprawić wyniki?

Dzięki tej książce dowiesz się, jak zacząć swoją przygodę z bieganiem. Znajdziesz tu niezbędnik detoksu biegacza, gotowe plany i harmonogramy detoksu, a także pyszne przepisy z kaszą jaglaną w roli głównej.

Poznasz trzy style biegania!

Marek - w rytmie slow, maszerując szybkim tempem
Piotr - amatorsko, ale konsekwentnie i konkretnie
Dorota - zawodowo i ekstremalnie, pokonując wszystkie bariery

Rozpocznij swój własny bieg po zdrowie!

"Kasza jaglana jest fundamentem mojej codziennej diety, dlatego cieszę się, że taka książka pojawiła się na rynku. Mam nadzieję, że dla wielu będzie inspiracją do zmian i uświadomienia sobie, że jakość tego, co spożywamy, w dużej mierze determinuje nasz wynik na mecie." - mówi Mateusz Jasiński, trener biegania, ultramaratończyk, założyciel marki trenerbiegania.pl

Marek Zaremba - dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Autor bloga gotujzdrowo.com. Od kilku lat prowadzi warsztaty kulinarne w akademii kulinarnej Kulinarnie Gotuj Zdrowo! Kocha gotowanie i wszystko, co z nim związane. Pasjonuje się fotografią kulinarną.

 

Książka już wkrótce do wygrania w naszym konkursie

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń