Do góry

Newsy

Warszawski przepis na sukces w "Ugotowanych"

Czterech uczestników z Warszawy. Cztery kolacje, z których każda jest szansą na wygraną. Już w niedzielę, 30 września o godzinie 18.00, czwarty odcinek "Ugotowanych"!

Tym razem rywalizować za sobą będą: Beata Rupiewicz - sympatyczna pani z dziekanatu Wojskowej Akademii Technicznej, ciesząca się ostatnimi momentami urlopu wychowawczego, Sylwia Gromadzka - pani archeolog i lektorka języka angielskiego, Wojciech Kosiński - właściciel sklepu z płytami i gramofonami, DJ, nauczyciel gry na gitarze oraz Jarosław Majchrzak, który wraz z rodzicami prowadzi podwarszawskie gospodarstwo rolne.

Co wydarzy się podczas czterech kolacji w domach warszawskich uczestników? Kto sprosta kulinarnym wymaganiom "Ugotowanych"? Komu uda się zgarnąć główną nagrodę? Ostra rywalizacja, niezwykłe smaki i jak zawsze tylko jeden zwycięzca!

Widzowie będą mieli również okazję poznać przepisy na bardzo nietypowe dania. "Kwiaty cukinii", Zawijaniec w asyście wiśni" oraz "Słodkie trio w czekoladowej niespodziance". Brzmi intrygująco, a to tylko przedsmak! Która potrawa okaże się być tą idealną? Przekonamy się już w niedzielę! Zapraszamy do oglądania "Ugotowanych".

 Źródło: Informacja Prasowa

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń