Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam te babeczki na śniadanko np niedzielne:) Można użyć innych grzybków. Wyśmienicie smakują moczone w keczupie lub innym sosie który lubią jajka.
Sernik zawsze dobry. Polecam.
Odsłon: 1013
Polecam wypróbowanie tego przepisu jeszcze przed Świętami. To jest ulubiony...
Odsłon: 921
Proponuję dziś przepis mojej cioci Basi na pyszne ciasto biszkoptowe przełożo...
Odsłon: 12753
Sernik zawsze dobry. Polecam.
Odsłon: 1013
Polecam wypróbowanie tego przepisu jeszcze przed Świętami. To jest ulubiony...
Odsłon: 921
Proponuję dziś przepis mojej cioci Basi na pyszne ciasto biszkoptowe przełożo...
Odsłon: 12753
Składniki
Bardzo proste danie na jesienne śniadanie. 8 sztuk -Fajnie jeśli mamy taką foremkę metalową do muffin lub silikonową. -Jajka miksujemy z mąką do uzyskania gładkiej masy. -Dodajemy przyprawy. Do dań z grzybami pasują tymianek, rozmaryn lub zwykła pietruszka..ja preferuje tą ostatnią, gdyż łatwo przesadzić z tymiankiem i rozmarynem, co zdominuje danie - bezpieczne przyprawy czyli pieprz, sól, koperek. - pokrojone i podsmażone kurki dodajemy do masy, mieszamy - 1 łyżka proszku do pieczenia bądź sody - do masy dodałam 2 łyżki keczupu.
Opcjonalnie można dodać drobno pokrojony w kostkę podsmażony boczek. Na wierzch można posypać serkiem żółtym. Po wymieszaniu składników przelewamy do formy lub foremek. Pieczemy około 30 minut 180 C. Moje zdjęcia może nie są profesjonalne. Babeczki nie są przystrojone kokardką itp., ale smaczne i znikają szybko...nie ma czasu na strojenie :)))