Do góry

Newsy

Wasze przepisy w Vita Medium

Już w najnowszym numerze bezpłatnego magazynu Vita Medium będzie mogli zobaczyć dwa fantastyczne przepisy jednej z naszych użytkowniczek: Patusia5. Chińskie danie w 30 minut, czyli kurczak w orzeszkach oraz zapiekanka makaronowa z rybą i dużą ilością warzyw.

Oprócz tego w numerze znajdziecie dodatek specjalny o odchudzaniu:

"Coraz więcej Polek jest niezadowolonych ze swojej figury. Często przechodzą na restrykcyjne diety i wylewają siódme poty na siłowni. Chcemy pokazać, że zrzucenie zbędnych kilogramów wcale nie musi łączyć się z poczuciem straty i wyrzeczeniami!

Wraz z Centrum Leczenia Otyłości przygotowaliśmy artykuły, które obalają funkcjonujące w społecznej świadomości mity o dietach-cud i przestrzegają przed ich bezmyślnym stosowaniem. Porównujemy starą i nową piramidę żywieniową i wyjaśniamy, dlaczego nie można rezygnować z żadnego ze składników odżywczych. W dodatku "Odchudzanie" bynajmniej nie zachęcamy do stosowania diety ale do... odżywiania! Pokazujemy, że można być równocześnie szczupłym i szczęśliwym człowiekiem, zachęcamy także do czerpania radości z samodzielnego gotowania."

Wywiad z aktorką Urszulą Grabowską "Mam apetyt na więcej", w którym zdradzi swój przepis na szczęśliwe życie rodzinne i zgrabną sylwetkę. Opowie o smakach swojego dzieciństwa, największych życiowych sukcesach i zawodowych marzeniach.

Najaktualniejsze i najbardziej palące zagadnienia z zakresu zdrowia i medycyny. Jaką wodę pić w czasie upałów? Jak strzec się komarów? Co trzeba wiedzieć o kleszczach i boreliozie? Dziecko a słodycze - problem bez rozwiązania? Jak wzmocnić naczynka? Jak radzić sobie z bezsennością? W tym numerze odpowiadamy także na wstydliwe pytania dotyczące omdleń i problemów układu moczowego u pań.

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń