Do góry

Książki

Kuchnia dla zabieganych

Przepisy na 1000 potraw, które można wykonać w 10, 15 lub 20 minutCaroline DarbonneNie chcesz spędzać więcej niż dziesięć, piętnaście czy dwadzieścia minut na przygotowywaniu dania od początku do końca?Ale jako smakoszka pragniesz podać coś pysznego zarówno swojej rodzinie, jak i przyjaciołom, kiedy wpadną bez zapowiedzi? Ta bardzo praktyczna książka jest właśnie dla ciebie!Znajdziesz w niej tysiąc przepisów dla rodziny, tradycyjnych, wyrafinowanych czy egzotycznych, do przygotowania w bardzo krótkim czasie, poczynając od przystawek, a na deserach kończąc.

Ta książka pozwoli ci zachować zimną krew w każdej sytuacji i zorganizować się tak, byś mogła w ekspresowym tempie skomponować posiłek - nieważne czy prosty, czy wyrafinowany . Zaprezentowano w niej nie tylko potrzebne składniki oraz sprzęty kuchenne konieczne do jak najszybszego przygotowania potraw według zawartych w niej przepisów, ale także sztuczki, dzięki którym będziesz mogła stawić czoło nieoczekiwanym katastrofom w ostatniej chwili.

Szybkie przepisy bardzo smakowite i nowatorskie dla wszystkich łakomczuchów.. do natychmiastowego wypróbowania bez stresu.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń