Do góry

Wydarzenia

Ogólnopolski Festiwal Kulinarny w czterogwiazdkowych Hotelach sieci Qubus

Wyjątkowy festiwal, w wyjątkowym miejscu z wyjątkowa oprawą...

Zasmakuj z nami w tym, co najlepsze 2 lutego w Katowicach i 9 lutego w Krakowie!

 

Podczas Festiwalu zwiedzający będą mogli uczestniczyć w pokazach kulinarnych prezentowanych przez profesjonalnych kucharzy: Krzysztofa W. Gawlika, członka WACS-World Association of Chefs Societies, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, Euro-Toques - Europejskiego Stowarzyszenia Kucharzy. Uczestnik i członek Jury wielu prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce, i poza granicami kraju. Tomasza Nowaka, fascynata i promotora kuchni śląskiej, jurora oraz laureata konkursów kulinarnych. Był brązowym medalistą mistrzostw Europy w 2010 w podawaniu potraw z karpia, brązowym medalistą mistrzostw republiki czeskiej „Ćesky Kapr" 2010, srebrnym medalistą w mistrzostwach Republiki Czeskiej w Budejovicach w 2011, a także finalistą konkursu TRENDY CHEF 2012 i złotym medalistą w mistrzostwach republiki czeskiej „Ćesky Kapr" w Budejovicach w 2012.


Amatorom dobrej kawy, bariści zdradzą tajniki jej parzenia. Do kawy oczywiście nie zabraknie degustacji przepysznych deserów i słodyczy.


Dla miłośników włoskiej kuchni organizatorzy przewidzieli nie lada atrakcję, Festiwal pizzy! Fani orientalnych potraw będą mogli dowiedzieć się wielu interesujących informacji o ich ulubionej kuchni.


Jedną z wielu festiwalowych atrakcji będzie również pokaz barmanów z firmy Extreme Bar. Firma Extreme Bar należy do największej grupy barmańskiej w Polsce, laureatów ponad 40-stu konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Ich profesjonalizm potwierdzili występami w najbardziej popularnych programach telewizyjnych Szymon Majewski Show, Co za Tydzień, Kawa czy Herbata, oraz Mam Talent.


Prócz możliwości degustacji dobrej kawy, przekąsek i deserów, znakomitych drinków festiwalowi goście będą mogli spróbować wspaniałych win oraz serów.


Jako patron medialny serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Kulinarny. Na naszym Fanepage'u będzie można zdobyć darmowe zaproszenia na to wydarzenie!

 

Źródło: Infromacja prasowa/Smaker.pl

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

Konto usunięte 28 stycznia 2014 Niedlugo bedzie Majdan na Wiejskiej podobnie jak na Ukrainie !!!!
Macie dosyc sytuacji w Polsce ? - jedyna rada to zjednoczyc sie i przeciwdzialac Prawdziwy obraz Polski - http://politycznie.biz . Polub nasza strone !

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń