Przekąski Przepis na:
1-2 os. | > 60 min | średnie | przystępne |
Natrzeć kurczaka oregano i pieprzem. Pozostawić na pół godzinki. Następnie zmieszać oliwę z oliwek z białym winem i marynować w nim kurczaka ok. 6 godzin. Tak przygotowanego kurczaka piec w piekarniku lub na grillu. Podawać z ryżem lub frytkami. Smacznego:)
Na skróty
Komentarze do przepisu (6)

Jagoda50 19 listopada 2009Zgłoś do usunięcia
Bardzo proste danie ale i smakowite.0 Kto głosował? | Odpowiedz

TomekZ 28 sierpnia 2009Zgłoś do usunięcia
Witam wszystkichBardzo smaczne i proste w przygotowaniu danie. Dodam jeszcze, że można wkroić ćwiartkę drobno pokrojonej czerwonej papryki do smaku. Grzybki można wcześniej zaparzyć (np. w małym kubeczku i przykryć talerzykiem), oddadzą w ten sposób swój cały aromat.
Pozdrawiam Tomek
0 Kto głosował? | Odpowiedz

Tosca 02 czerwca 2009Zgłoś do usunięcia
Czy alkohol z wina wyparuje podczas pieczenia? Bo ja nie mogę... Jestem w ciąży. :)0 Kto głosował? | Odpowiedz

AjakAgnieszka 01 maja 2009Zgłoś do usunięcia
czy to nie jest zielona papryka?0 Kto głosował? | Odpowiedz

Marcindst13 06 lutego 2009Zgłoś do usunięcia
Potrawa jest boska !! polecam :D0 Kto głosował? | Odpowiedz

Aluchaaa 19 września 2008Zgłoś do usunięcia
Musi byc pyszne :) a ta zielona roslinka to co to? bo pysznie wyglada razem z tym kurczakiem.0 Kto głosował? | Odpowiedz