Do góry

Konkursy

Konkurs: jakie danie najczęściej przygotowujesz z dzieckiem?

Gotowanie z dziećmi to świetna zabawa, wspólnie spędzony czas i… mnóstwo bałaganu. Jeżeli chcesz poznać przepisy na zdrowe i pyszne potrawy, które możesz przygotować wspólnie z maluchami, weź udział w naszym konkursie. Do wygrania książki Zosi Cudny „Razem w Kuchni”.

"Razem w kuchni" to kolejna autorska książka Zosi Cudny, założycielki popularnego bloga kulinarnego Make Co

oking Easier. Tysiące osób zagląda codziennie na jej stronę, by znaleźć tam inspirację i poznać nowe, ciekawe dania.

razem w kuchni

Tym razem popularna i lubiana przez internautów blogerka, ale także szczęśliwa mama małej Hani, kieruje swoją książkę do wszystkich rodziców, którzy nie tylko chcą, by ich dzieci jadły zdrowe posiłki, ale także pragną czerpać radość ze wspólnego ich przygotowywania. W tej przepięknie ilustrowanej książce czytelnicy znajdą mnóstwo prostych, a mimo to niebanalnych przepisów, które wzbogacą rodzinny jadłospis, a jednocześnie pozwolą na co dzień doświadczać bliskości i ciepła, jakie daje wspólne gotowanie i chwile spędzone przy stole w gronie najbliższych.

Autorka w ciągu zaledwie pięciu lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od wielu lat współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism. Mieszka z mężem i czteroletnią córeczką w Gdyni-Orłowie i na co dzień z ogromną przyjemnością publikuje autorskie przepisy na swoim blogu.

Aby wygrać książkę przedstaw nam swoją propozycję dania, które lubisz albo często przygotwujesz ze swoim dzieckiem lub innymi maluchami z twojej rodziny. Liczymy na waszą kreatywność, najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone! Do rozdania mamy 5 egzemplarzy książki Zosi Cudny "Razem w kuchni".

Na wasze zgłoszenia czekamy 14 grudnia. Wyniki konkursu ogłosimy 21 grudnia.

 


Konkurs zakończony, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Regulamin konkursu dostępny na następnej stronie

Następna strona >>

1 2

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń